Bomma Cullet

Bomma Cullet

o bomma cullet

Výjimečný materiál navržený a vytvořený českými skláři je určen k širokému použití od foukání skla až po lisování ve formě. Mimořádně čiré bezolovnaté sklo je ideální pro využití ve sklářských studiích po celém světě.  

 

Ve sklárně Bomma dlouhodobě vzniká sklo, které si konzistentně udržuje tu nejvyšší kvalitu. Věříme, že tato stálost kvality a dostatečná dostupnost bude doceněna napříč možnostmi uměleckého zpracování skla.

 

 

bomma cullet features

  • nízká tavná teplota
  • kompatibilita s barvami Reichenbach i dalších výrobců
  • COE přibližně 96
  • k dostání v balení po 25 kg a 1 t

 

Produkty značky Bomma vznikají ve sklárně zároveň s Bomma Cullet. Díky této stálé kontrole máme jistotu, že dodáváme naprosto prémiovou sklovinu. Protože tuto sklovinu sami využíváme pro naše produkty, je pro nás její kvalita stejně důležitá jako pro naše zákazníky.

 

DOPORUČENÍ

Pro dosažení co nejlepšího výsledku, velmi doporučujeme tavit naše cullet ( střepy) v nové pánvy nebo tavícím agregátu. Pouze vyčištěná - vypláchnutá pánev, může mít za následek neprotaveniny a jiné nečistoty při první tavbě z důvodu zbytků předchozí skloviny

 

máte o bomma cullet zájem?

Technický manuál k bomma cullet je ke stažení na tomto odkaze
 

Pro objednání Bomma cullet nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte konktaktovat na cullet@bomma.cz

reference:

bomma cullet-pacinek

 

"Bomma sklo je přesně to, co jsem hledal. Okamžitě poznáte jeho kvalitu a to, že bylo vytvořeno pro umělecké skláře. Měl jsem tu příležitost vyzkoušet si ho přímo ve sklárně Bomma a určitě ho budu používat i v mém sklářském studiu. Opravdu vřele doporučuji."
 

Jiří Pačinek
umělecký sklář

 

bomma cullet - janecky

 

"Bomma Cullet pro mě zosobňuje vše, co od skla očekávám. Je to sklo mimořádně čisté, tvárné, přátelské a shovívavé. Dva palce nahoru."


Martin Janecký
umělecký sklář

Bomma Cullet Reference by Glass Manufacturer Syse Glas

 

"S Bomma Cullet pracuji od října 2019 a jsem s ním velmi spokojená. Díky prvotřídní kvalitě se se sklem opravdu lehce pracuje a navíc je kompatibilní s barvami značky Kügler Colors. 

Stejně jako sklo i spolupráce s Bomma týmem je perfektní. Bomma Cullet opravdu doporučuji!"


Syse Glas
umělecká sklářka


„Práci s Bomma cullet sklem si velmi užívám. Jedná se o nejkvalitnější sklo, se kterým jsem během své 40 leté kariéry mohl pracovat. Děkuji za tak skvělý produkt. Moc se těším, co díky němu vytvořím."

Peter Raos
umělecká sklářka

Bomma Cullets - high quality glass semi product

naši klienti & partneři

Bomma Cullets - high quality glass semi product
0 položek ve vašem výběru