konstelace

světelné konstelace

zhmotněte svou kreativní vizi, vytvořte svou vlastní bomma konstelaci

Oslnivé kompozice ručně vyrobených křišťálových svítidel Bomma konstelací umožňují architektům a designerům proměnit interiéry a vdechnout jim jedinečnou atmosféru. Promítněte své nejodvážnější kreativní vize do prostoru – od malých seskupení po monumentální kompozice. Vyberte si ze tří originálních kolekcí: Dark & Bright Star, Lens nebo Soap Mini. Podobně jako vzdálené hvězdy na obloze, i tyto zdánlivě malé světelné objekty fascinují okolí samostatně, ještě silněji v seskupení. Bomma konstelace oslní svým impozantním designem a řemeslným zpracováním.

Vyžaduje-li váš projekt customizované řešení, kontaktujte náš tým a dejte společně formu vaší kreativní vizi. Díky naší velmi moderní sklárně  a talentovaným mistrům sklářům jsme schopni vytvořit křišťálové komponenty zcela podle Vašeho návrhu, a dát tak vzniknout vaší zcela vlastní Bomma konstelaci.

V souladu s našimi hlavními hodnotami - originálním designem, vysokou kvalitou a tradičním řemeslem - hrdě představujeme Bomma konstelace. Tento speciální koncept nabízí designérům unikátní možnost barevně modifikovat a kombinovat světelné komponenty našich tří ručně výráběných křišťálových kolekcí, a vytvořit tak vlastní jedinečné instalace podle vlastní vize.


Lens

Dvě čočky harmonicky svírají svůj vnitřní zdroj a tón po tónu rozehrávají velkolepou světelnou symfonii. Hypnotický design kolekce Lens přímo volá po jedinečných kompozicích. Díky speciální technice ručního barvení jsme schopni kolekci Lens vyrobit v jakémkoliv odstínu přesně podle Vašeho přání.
Objevte více o kolekci Lens a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení

Dark & bright star

Světelný zdroj umístěný ve středu ručně foukaného objektu obklopuje dokonale vybroušená křišťálová hvězda. Dark & Bright Star je působivá jako solitér, o to mocnější v rámci souhvězdí. 
Objevte více o kolekci Dark & Bright Star a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení

Soap mini

Měňavé barvy, průhlednost a proměnlivost tvarů – právě tyto vlastnosti mýdlových bublin inspirovaly kolekci Soap. Každý kus je ručně foukaný bez použití formy a následně ručně tvarovaný, a tak zcela originální svým tvarem i barvou.
Objevte více o kolekci Soap mini a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení

Customizované křišťálové komponenty

Díky vlastní sklárně s nejmodernějšími technologiemi a skvělými řemeslníky, jsme schopni přizpůsobit naše tři standardní kolekce dle Vašich požadavků. Pro dokonalé zhmotnění Vaší vlastní kreativní vize jsme však připraveni vyrobit i jednotlivé skleněné komponenty zcela na míru Vašemu návrhu a transformovat je ve Vámi navrženou unikátní Bomma konstelaci. Zajistíme podporu Vašemu projektu od prvních návrhů až po finální produkci.

 

0 položek ve vašem výběru